Expertiz ve Sigortalama

Taşımacılık hizmetlerinde analiz ve iş planı önemlidir. gerekli personel sayısının belirlenmesi. Nitelikli kadro seçimi. Tarafınıza gönderilecek olan paketleme malzemeleri. Sizin için ayrılan aracın özellikleri ve kapasitesi gibi seçeneklerin değerlendirile bilmesi için bazı bilgiler elde etmek gerekir. İşte bu bilgileri ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde elde ederiz.

Tarafınıza yönlendirmiş olduğumuz personel taşınacak olan eşyalara ayrıntılı olarak bakacaktır. Sadece basit bir gözlemleme değerli yada risk gurubu yüksek eşyalar için yetersiz ola bilir. Bu durumda ölçü alarak özel bir ambalajlama sistemi için değerlendirmede bulunacaktır. Kat durumu, park edile bilecek alanlar , merdiven ve asansör durumu gibi bazı şeylerde ekspertiz personelinin bakacağı diğer etkenlerdir.

Taşıma sigortası her nakliye hizmetinde yapılması gereken bir sigorta türüdür. Ama unutmayın ki amatör ellerde eşyalarınızı koruya bilecek bir sigorta türü ülkemizde ne yazık ki yoktur. Nakliyat sigortası yalnızca araç yolda iken oluşa bilecek kazalara karşı bir güvence sağlamaktadır.

 

Bizimle İletişime Geçmek İster Misiniz ?

Size memnuniyetle yardımcı olmak isteriz..