0212 327 83 69 - 0216  305 35 63
istanbul evden eve nakliyat

ECZACIOĞLU NAKLİYAT54 YILDIR

istanbul evden eve nakliyat


İstanbul Ofis Taşıma Hizmetleri


Eczacıoğlu Nakliyat ofis taşımacılığı işlerinizde yılların verdiği tecrübe ve kalite ile sizler için her zaman çağa ayak uydurmuştur. Buna en büyük örnekler ise daha önce çalışma yapılan firmalar ve işlerin referanslarıdır. Ofis taşıma işleriniz tamamen profesyonel ve tecrübeli kalifiye eleman kadrosu ile işinde uzman departmankarı eşliğinde taşımacılık işleri ilerlemektedir. Ofis taşıma işlerinde siz değerli müşterilerimizde işinin uzmanı ve eğitimli olan ekip arkadalarımız tahsis edilerek işlerin en doğru, hızlı ve kaliteli şekilde yürütülmektedir.

Firmamızla anlaşmanız olduğu taktirde öncelikle tüm  ofis gurubunuz teminat altına alınarak oluşabilecek hasarların önü kapatılır, zararınıza mahal verilmez. Bunun akabinde sırası ile maddeler ve deneyimimiz devreye girmektedir. Tüm  ofis masalarınızın üstünün toplanıp barkot ve isim ile yazılması, masa ve sandalyelerinde aynı şekilde uygulamaya konulması ve her ürünün bilinen oda ve şahıs adı ile belirlenmesi yapışarak taşınma işlemine hazır hale getirilmesi sağlanır. Bu konuda gerekli  para kasanız vb ürün ile çekme dolaplarınız  için özel ağır ekipman ve aletler materyaller hazır hale  getirilerek taşınma işlem hazırlıkları  yapılmaktadır. Ardından taşınma günü öncesi zaten sizlerle beraber  taşınma planlaması ve  gerekli departman yönlendirme yetkilileri tahsisi yapılarak plansızlık ortadan kaldırılmış ve her türlü işlem öncesi sizlere ve tahsis edilen departmanlarımıza bilgi aktarımı yapılmıştır.  ofis taşımacılık tamamen kusursuz bir planlama sayesinde  ilerlemelidir ki sorun ve soru işaretlerinin olmadığı hizmet anlayışı ile  işlemleri yapılabilinsin.Bu işlemler sonrası nakli olacak tüm ürünler demonte edilir, paketlenir. Çarpma, çatlama, kırılma, sürtme, çizilme, darp alma tehlikelerine de mahal verilmemiş olunur. İş yeri  taşıma  işlemleri için sizlere iş gücünüz kadar personel verilmekte olup sizlerden de gerekli refakatçiler alınarak koordinasyonlu bir çalışma içine girilir. Uygun görülen ve anlaşılan zaman dilimlerinde ofisiniz nakledilir  ve işlem sonuna kadar bu hizmet müştereken belirlenen planlama ile devam etmektedir. Başarılı hizmetler çalışması olan hizmet sonlandırıldığında ne kadar zahmetsiz ve ne kadar rahat, kolay bir iş olduğunu sizlere kalitemiz anında fark ettirecektir.

Taşınma işlemi her zaman zamanında ve iş hayatının engellenmemesi adına yapılan bir hizmet anlayışıdır. Bizim için sizlerin çalışma programı ve zamanı her zaman  bizim için çok önemli olmakla beraber bu durum hoşnutluğunuza hitap edecektir mutlaka. Özellikle büyük illerimizde bu faaliyetlerimiz 54 yıldır devam etmektedir.

Nakliye işlerinde genellikle eski araçlar kullanılmaktadır. Bu durumda eşyalarınızın taşındığı güzergâh da yolların bozuk olması halinde eşyalarınızın hasar görmesine sebep olmaktadır. Bu durumdan kurtulmak firmamızı seçmek kadar kolaydır. İstanbul ofis taşıma işlerinde kullandığımız araçlarımızın hepsinin süspansiyon sistemi sık ve düzenli periyotlarla bakımdan geçirilmekte ve eşyalarınız kırılmadan hassasça taşınmaktadır. Siz de nakliye işinde firmamızı seçerek eşyalarınızı bize taşıttığınızda hizmetimizden memnun kalacak ve firmamızı kullanan diğer tüm müşterilerimiz gibi siz de yapılan işi beğeneceksiniz.

ŞU  ZAMAN DİLİMDE EN YAKIN TAŞINAN BİR KAÇ REFERANSLARIMIZDAN BİZİ REFERANS  ALA BİLİRİSİNİZ 

MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ  ACAMEMİC HOSPİTAL
BURSA TEKNİL ÜNİVERSİTESİ LAB. DEPARTMANI
S.G.K SATIN ALMA -BOSTANCI 
BAYRAKTARLAR OTOMOTİV - MERKEZ OFİS TAŞIMASI 
BS SVC  TEST LABORATUAR

Ofis Taşıma
ofis taşıma
Güvenli Taşıma
istanbul evden eve nakliyat
Tahmini Fiyat Alın
evden eve nakliye fiyatları

Evden Eve Nakliyat İşlemleri

Taşıma İşlemi
Ev, Ofis Parça eşya taşıma işlemi taşınacakların expertisizi sonucunda ...
Devamını Oku
istanbul evden eve nakliyat
Paketleme İşlemi
Taşınma sırasında paketleme servisimiz vardır.

Devamını Oku
istanbul evden eve nakliyat depolama
Depolama
Eşyalarınızı güvenli bir şekilde depola ama hizmetimiz vardır...

Devamını Oku
istanbul evden eve nakliyat