Antika Eşya Taşıma

Eczacıoğlu antika eşya taşıma firmaları arasından kusursuz taşımacılık işlemleri ve uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ön plana çıkmaktadır. Antika ve biblo taşımacılık işlemlerinde en üst düzeyde kaliteli bir çalışma ile hizmet vermektedir. Eczacıoğlu nakliyat bu tür hizmetleriniz için sizlere eğitimli personelleri ile antika taşımacılık ya da biblo, obje taşımacılık sınıflarında çok hassas davranarak işlem icrasını yapmaktadır.

Antika taşımacılık şirketleri arasında yer alan firmamız işlemlerini daima en yavaş şekilde ve en uygun şartlarla süspansiyonlu bu işler için tasarlanmış araçlar ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.

Antika taşımacılık dikkat isteyen bir durum olmak ile birlikte her anı dikkat ile yapılması gereken bir hizmet alanıdır. Obje taşımacılık işlemleri için objeleriniz daimi nakliye süresince öncelikle hassasca paketlenip daha sonra köpüklü sandıklara konularak sandıklarda ters düz halde olmaması koşulu ile nakli yapılır. Bütün olasılıklar hesaplanarak nakli gerçekleştirilir. Bu hususlarda sizlere en yakın zaman diliminde naklini yapmış olduğumuz referanslarımızı sizlere aşağıda belirterek referans alabileceğiniz kurum ve kişiler belirtilmiştir.

EGE UNİVERSİTESİ TARİHİ TABLO SERGİSİ (İZMİR-ANKARA NAKLİYESİ)
ANKARA GÜZEL SANATLAR MERKEZİ (PİYANO VE TABLO TAŞIMACILIK)
İSTANBUL BEŞİKTAŞ MÜZESİ ( SERGİ ANTİKA DEĞİŞİKLİĞİ NAKLİYELERİ)
İSTANBUL GÜZEL SANATLAR MERKEZİ (TABLO SERGİ KURULUMLARI) KOÇ MÜZESİ (BEBEK SEMTİNDEN ALINARAK DEPOLANMASI)
İSTANBUL TUZLA SERGİ EĞİTİM MERKEZİ ( NAKLEDİLMESİ )

İYİ DÜŞÜNÜN İYİ TAŞININ

Antika eşya taşıma fiyatları ile ilgili bilgi alabilmek için  aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.


İLETİŞİM ---------
0212 327 83 69
0216 305 35 63
0532 406 56 19 - 7 / 24

Bizimle İletişime Geçmek İster Misiniz ?

Size memnuniyetle yardımcı olmak isteriz..