Dosya Arşiv Taşıma

Devlet arşivleri, iş yerleri, noterler, hukuk büroları, bankalar, konsolosluklar, hastaneler, ajanslar, adalet sarayları, istatistik ve anket firmaları gibi bir çok firmada arşivleme önemli bir yer tutar. Peki ama yer değişikliği sırasında arşivlerinizin zarar görmeden, karışmadan ve yıpranmadan profesyonel ellere emanet edebileceğinizi biliyor muydunuz?

Özenle PVC koliler ve ambalajlarla paketlenen, alfabetik sıraya göre düzenlenen, bölge ve kısımlara göre ayrılan, yerleşimi kolay, bulunurluğu %100 bir taşıma hizmeti veriyoruz. Su, toz , her türlü zarar ve rutubetten uzak yağmur ve ateşe karşı korunaklı araçlarla hizmet veriyoruz. Dosya arşiv taşıma firmaları arasından daima kusursuz zamanlama ve planlama özelliklerimiz ile sıyrılıyoruz.

 

 

Dosya arşiv taşıma şirketleri arasında yer alan firmamız kritik öneme sahip olan dosya arşivlerinizi güvenle istediğiniz noktaya tam zamanında taşımaktadır.

Tüm arşivler için ücretsiz ekspertiz hizmetimiz bulunmaktadır. Kamu kurumları için gereken tüm evraklarımız tam olup ihalelere açık olarak talepleriniz doğrultusunda katılımda bulunmaktayız. Dosya arşiv taşıma fiyatları konusunda bilgi alabilmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçmek İster Misiniz ?

Size memnuniyetle yardımcı olmak isteriz..