Dosya ve Arşiv Depolama

Türkiye'de depolama hizmeti sunan pek çok firma mevcuttur. Ancak hastane, devlet kuruluşları, hukuk büroları, noterler ve sizin gibi kurumlar için arşiv depolama hizmeti sunan ilk ve tek firma özelliğini taşımaktayız. Arşivler için özel saklama koşulları gerekmektedir. Daha önce bu tür bir girişimde bulunmayan firmalar arşivlerdeki evrakların rutubetten okunamaz duruma gele bileceğini, birbirine yapışıp ayrılamaz hale gele bileceğini, haşereler ve bakteriler tarafından zarara uğrayacağını bilemezler. Bu sebeple dosya ve arşiv depolama şirketleri seçimi konusunda titiz davranmanız gerekiyor.

Saklama koşullarına ait bilgilere ulaşmak için bilimsel araştırmalar yapan şirketlerden destek alarak risksiz bir şekilde depolaya bileceğimiz konuma gelmiş bulunmaktayız. Nem cihazları ile ölçülen ortam sıcaklığı ve nem oranı, özel yangın ikaz ve söndürme sistemleri ki bunlar sıvı içerikli değildir. Zaten öyle olsalardı arşivleriniz tamamen yok olmuş bir duruma gelecektir. Soğutma ve havalandırma sistemleri. Özel kapalı düzen raf sistemleri gibi pek çok gelişmeye imza atmış bulunmaktayız.

Bu derece ciddi bir çalışma yapmış olmamızdaki tek amaç risksiz bir ortamda size hizmet suna bilmektir. Dosya ve arşiv depolama firmaları arıyorsanız doğru adreste yer alıyorsunuz!

 

İLETİŞİM

0212 327 83 69
0216 305 35 63
0532 406 56 19 7/24

Bizimle İletişime Geçmek İster Misiniz ?

Size memnuniyetle yardımcı olmak isteriz..