Evden Eve Nakliyat

Firmamızın yurt içinde üzerinde durduğu iki büyük şehrimiz İstanbul ve İzmir'dir. Şüphesiz talep yoğunluğu ve firmamıza duymuş olduğunuz güven bu durumu doğuran en büyük etkenlerdendir. Bölgesel taşımacılık alanında Marmara bölgesi için üst olarak seçmiş olduğumuz İstanbul ve Ege bölgesi için üst olarak seçmiş olduğumuz İzmir'in evden eve nakliyat firmaları alanındaki potansiyeli ve sektörel olarak iş alanlarının ve ihtiyaçların çokluğu ile potansiyelimizin büyük bir kısmını oluşturmaktadır.

Standart olarak sunmuş olduğumuz ücretsiz ekspertiz, kapalı kasa araç filomuz, yetişmiş personellerimiz, özenli ve düzeyli taşımacılık anlayışımız, insan ilişkilerinde ileri düzey iletişim uzmanlarımız, yetki belgelerimiz ve sigortacılık anlayışımızdır. Bazı durumlarda bu standart uygulamalarında dışına çıkmamız gerekmektedir. Özellikle İstanbul'da ki trafik sorunu, park sorunları, hızlı yaşam koşulları ve minimum zaman sorunu nedeni ile günün 24 saati taşıma hizmeti vermemiz bunlardan biridir. Evden eve nakliyat şirketleri arayışınızı sürdürüyorsanız ihtiyaçlarınıza pratik çözümler sunmaktayız.

Evden eve nakliyat talebiniz için İstanbul içinde her talebe aynı gün içerisinde cevap vere bilecek kapasiteye sahip bir firmayız. beklemeden hızlı bir biçimde nakliye talebinizi yerine getirmekteyiz. Geniş paketleme ürünleri yelpazemiz ile yüzeylerinde eğilmeler olan beyaz eşyalar, ayakları kırılan takımlar, mobilyalar ve masalarınız asla olmayacaktır.

Hiç bir zaman bir işi bir an önce bitirip herhangi bir firma gibi olma taraftarı olmadık. Eşyalarınızı en az sizin kadar önemsiyor ve en az sizin kadar özen gösteriyoruz. Sizin içinizde oluşacak en ufak bir sıkıntı amaçlarımızın dışında kaldığımızın bir göstergesi olacaktır ki asla böyle bir anlayışı kabullenemeyecek bir firma profiline sahibiz.

Antika eşyalarınızdan, piyanonuza, biblolarınızdan aynalarınıza ve kıyafetlerinize kadar her şey detaylı olarak düşünülmüş bir konsept yapısı ile nakledilir. İşte İstanbul'da yer alan sizler için ön gördüğümüz hizmet budur.

Bizimle İletişime Geçmek İster Misiniz ?

Size memnuniyetle yardımcı olmak isteriz..