Tekstil Taşımacılığı

Tekstil taşımacılığı için silere gerekli taşınma planlaması yapıldıktan sonra uygun maliyetler çerçevesinde fiyatlandırma yapmaktayız. Askılı tekstil taşımacılığı işleminde son derece eğitimli ve deneyimli olan personelimiz ve gerekli tüm donanıma sahibiz.


Eczacıoğlu tekstil taşımacılığı şirketleri hizmetleri için çağa uygun modernize edilmiş araçlar kullanır. Gerekli elektronik aletleriniz hassasça paketlenir ve nakliyesi sağlanır, yekun kumaş, tekstil ürünleriniz, dikili kıyafet, dikili tekstil taşımak için liftli asansörlü ağır tonajlı kapalı kasa araçlarımız mevcuttur ayrıca araçlarımızda elbise askılı taşıma kutularımız vardır.


Sektöründe 54 yıllık deneyim ve güçlü referanslarımızla sizlere en uygun hizmeti vereceğinin teminatı olmalıdır. Bu alanda son derece deneyimli olan firmamız bu işlemlerde planlama ve zamanlamada çok dakik ve zamanında nakliyeyi noktalamaktadır. Tekstil ürünlerinizin nakliyesini bizlerden fikir ve tekstil taşımacılığı fiyatı almadan gerçekleştirmeyiniz.


İstanbul içi kumaş yada dikilmiş kıyafetlerinizin transferlerini sizin adınıza biz gerçekleştirelim siz gerçek işinize konsantre olun bizde ürün ve mallarınızı güvenle transfer işlemlerini halledelim böylelikle şirket içi taşıma işlemleri araçların arıza şoför durumu vs problemlerinden kurtulun.

Bizimle İletişime Geçmek İster Misiniz ?

Size memnuniyetle yardımcı olmak isteriz..